Kategórie
 
 
 
 
 

9 Grams Coffee El Salvador El Borbollon washed

Pražená zrnková káva s jednocestným ventilom a znovu uzatvárateľným zippom.
Kód produktu:9GCESEBW250m
Výrobca:9 GRAMS COFFEE
Vaša cena: 5,50 € bez DPH
6,60 € s DPH

Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Balenie: 250g zrnková káva – Medium
9GCESEBW250m
Vypredané 6,60 €
Balenie: 250g zrnkova káva – Medium Light
9GCESEBW25ml
skladom 6,60 €
Balenie: 1kg zrnková káva – Medium
9GCESEBW1000m
Vypredané 18,00 €
Balenie: 1kg zrnkova káva – Medium Light
9GCESEBW100ml
Vypredané 18,00 €
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: skladom

 

 

 

 

El Salvador El Borbollon washed

 

Rodina Alvarezových, ktorým patrí El Bourbollon pestujú kávu už takmer 100 rokov. Bratia Alvarez sú už štvrtou generáciou, ktorá pestuje kávu v tomto výnimočnom regióne, kde sú výborné pestovateľské podmienky. Na svoju kvalitu si potrpia a preto dodržiavajú prísne podmienky, čo sa týka samotného zberu,spracovania a exportu kávy. Na zbere sa osobne podieľa Eduardo Alvarez, jeden z rodinnných prislušníkov. Ručne zbiera zrná do tradičných ručne tkaných košov. Taktiež vyškoluje zberačov, aby vyberali naozaj len tie najlepšie a najvhodnejšie zrná. Ak sú zrná prirodzene fermentované, umývajú a sušia sa na hlinených plochách alebo na vyvýšených posteliach, aby sa mohli dostatočne vysušiť a dosiahnúť svoju primeranú úroveň vlhkosti. Sušené zrná sa potom skladujú vo vreckách, odkiaľ ich ešte raz dôkladne skontrolujú, zabalia a pripravoa na vývoz.

 

Popis:


Roaster: 9 Grams Coffee


Krajina pôvodu: El Salvador


Región: Santa Ana


Farmár: rodina AlvarezOdroda: ArabicaVarieta (kultivar): Caturra, BourbonNadmorská výška: 1300-1400 m.n.m.Processing Method: WashedAcidita: strednáChuť: sladká chuť orieškov, nugátu, čokoládyStupeň praženia: medium light 69, medium 55,4Balenie: 250g, 1kg


 

Vhodná prípravu:

 

  *    ****    *   ****     *****

 


 

O všetkých našich kávach, ktoré ponúkame, vieme pôvod, farmu, spôsob spracovania, prístup k životnému prostrediu. V našej ponuke sa snažíme ponúknuť kávy vždy s rozdielnym chuťovým profilom, aby ste mohli ochutnať a spozorovať diametrálne rozdielne chuťové profily. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia