Kategórie
 
 
 
 
 

Anfim KST 50mm

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu
Kód produktu:KST220240X
Výrobca:ANFIM
Vaša cena: 425,00 € bez DPH
510,00 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl. 

Pýši sa najkonzistnejším mletím a najjednoduchším čistením.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.

Priložením páky (portafilter) k spínaču sa spustí mletie. Kedykoľvek mletie môžete prerušiť (napríklad pre zarovnanie kávy v páke) a následne priložiť páku opäť a bude domletá porcia kávy, akú máte nastavenú. Vďaka elektronickému nasteveniu dávok 1 - 2 porcie a nekonečnému mletiu (funkcia barista), sa stal veľmi obľúbený medzi baristami, nie je vhodný do kaviarní s vysokým denným predajom. Excelentný, elegantný s primeranou hlučnosťou a čistotou práce

Vďaka elektronickému nasteveniu dávok 1 - 2 porcie a nekonečnému mletiu (funkcia barista), sa stal veľmi obľúbený medzi baristami, je vhodný aj do menších kaviarní. 
Veľmi dobrý, elegantný s primeranou hlučnosťou a čistotou práce. 
 

Popis produktu


Napätie: 220-240 V/ 50-60 hz


Power: 100 Watt


RPM: 1300 rpm


Priemer mlecích kameňov: Ø 50 mm hardened steel (ploché kamene)


Zásobník kávy: ± 0.4 kg


Vyťaženosť: 0.6 kg/ deň


Hmotnosť: 5,4 kg (balenie 5,9 kg)


Rýchlosť: 1g / 1,3 sekunda


Multifunkčný display: Nie


 Elektronicky kontrolovaný timer: Nastavenie porcií


Počítadlo porcií: Nie


Nastavovanie hrúbky mletia: Po jednotlivých zuboch. Tento mlynček nemá mikromotrické nastavovanie


Výška: 380 mm


Šírka: 145 mm


Hĺbka: 240 mm


Farba: chróm


Materiál: plast, nerez, kov


Manual push button: spustenie mletia zatlačením tlačidla


Certifikáty: CE, CB REPORT, KTC, ETL 


 

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.


Mario Monfrini, prevzal vedenie Anfin v roku 1990 , keď sa rozhodol zúročiť  svoje dlhoročné skúsenosti v odvetví kávy . Pod jeho odborným vedením, sa mlynčeky, ktoré boli pôvodne vyrábané len pretaliansky trh , rozšírili do celého sveta a získali si uznanie najväčších profesionálov. Z Anfim sa stal moderný rodinný podnik , ktorý teraz produkuje viac ako 10.000 mlynčekov ročne pre komerčné využitie. Anfim rýchlo rastie  a má v úmysle zdieľať svoje know-how s odborníkmi. Ploché mlecie kamene sa používajú hlavne pre espresso mletie a zabezpečia konzistentnú kvalitu mletia.


Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia