Kategórie
 
 
 
 
 

Anfim Pratica black 65mm

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu
Kód produktu:AE 65 24B
Výrobca:ANFIM
Vaša cena: 1.139,00 € bez DPH
1.366,80 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

 

Tradičný taliansky dizajn, konzistentná kvalita mletia priamo do páky = on demand. PRATICA značky Anfim kombinuje tradičný taliansky dizajn s čerstvým (fresh) mletím. Je vybavená funkciou hands-free prostredníctvom automatizácie štart-stop a je vybavená užívateľsky príjemným rozhraním, ktoré poskytuje predvoľby pre individuálne programovateľné recepty. Vďaka geometrii mlecích kameňov, odolnej vstavanej kvalite a novým plynulým nastaveniam plynulého mletia je PRATICA najlepšou voľbou pre náročných profesionálnych baristov.

Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl. 

Pýši sa najkonzistnejším mletím a najjednoduchším čistením.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.

Priložením páky (portafilter) k spínaču sa spustí mletie. Kedykoľvek mletie môžete prerušiť (napríklad pre zarovnanie kávy v páke) a následne priložiť páku opäť a bude domletá porcia kávy, akú máte nastavenú. Vďaka elektronickému nasteveniu dávok 1 - 2 porcie a nekonečnému mletiu (funkcia barista), sa stal veľmi obľúbený medzi baristami, je vhodný do všetkých kaviarní s vysokým denným predajom. Excelentný, elegantný s primeranou hlučnosťou a čistotou práce

Anfim je partnerom a sponzor World Barista Championship 2018- 2020 Majstovstvá sveta v baristike.

Popis produktu


Napätie: 220-240 V/ 50-60 hz


Power: 440 Watt


Priemer mlecích kameňov: Ø 65 mm special hardened steel (ploché kamene)


RPM: 1400 rpm (50 Hz); 1650 rpm (60 Hz)


Zásobník kávy: ± 1,2 kg


Vyťaženosť: 2 - 3 kg/ deň


Hmotnosť: 11,2 kg (balenie 12.7 kg)


Rýchlosť: 8g / 4,6 sekundy


Multifunkčný display: jednoduché nastavovanie


 Elektronicky kontrolovaný timer 


Počítadlo porcií


Jednoduché nastavovanie mikrometrického mletia


Výška: 578 mm


Šírka: 195 mm


Hĺbka: 378 mm


Farba: black (čierna) - Grey (sivá) front


Materiál: plast, nerez, kov


Spustenie mletia pritlačením portafiltra


Certifikáty: CE, CB REPORT, KTC, ETL, CE, (CB), ETL Safety, ETL Sanitation, EC/EN 60335-1 except IPX1, IEC/EN 60335-2-64 except IPX1, Certified to: Standard ANSI/UL 763 - CSA C22.2 No. 195, NSF / ANSI 8


ANFIM PRATICA - opis produktu

ANFIM PRATICA - manuál

ANFIM - reklamačný formulár 

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.


Mario Monfrini, prevzal vedenie Anfin v roku 1990 , keď sa rozhodol zúročiť  svoje dlhoročné skúsenosti v odvetví kávy . Pod jeho odborným vedením, sa mlynčeky, ktoré boli pôvodne vyrábané len pretaliansky trh , rozšírili do celého sveta a získali si uznanie najväčších profesionálov. Z Anfim sa stal moderný rodinný podnik , ktorý teraz produkuje viac ako 10.000 mlynčekov ročne pre komerčné využitie. Anfim rýchlo rastie  a má v úmysle zdieľať svoje know-how s odborníkmi. Ploché mlecie kamene sa používajú hlavne pre espresso mletie a zabezpečia konzistentnú kvalitu mletia.


Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia