Kategórie
 
 
 
 
 

Anfim Scody II black 75mm

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu
Kód produktu:SCODYIIBST
Výrobca:ANFIM
Vaša cena: 1.082,50 € bez DPH
1.299,00 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl. 

Jedna z dvoch najočákavanejších noviniek roka 2016 nielen z produkcie Anfim. Pýši sa najkonzistnejším mletím a najjednoduchším čistením.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.

Priložením páky (portafilter) k spínaču sa spustí mletie. Kedykoľvek mletie môžete prerušiť (napríklad pre zarovnanie kávy v páke) a následne priložiť páku opäť a bude domletá porcia kávy, akú máte nastavenú. Vďaka elektronickému nasteveniu dávok 1 - 2 porcie a nekonečnému mletiu (funkcia barista), sa stal veľmi obľúbený medzi baristami, je vhodný do všetkých kaviarní s vysokým denným predajom. Excelentný, elegantný s primeranou hlučnosťou a čistotou práce.  Anfim je partnerom a sponzor World Barista Championship 2018- 2020 Majstovstvá sveta v baristike.

Popis produktu


Napätie: 220-240 V/ 50-60 hz


Power: 450 Watt


Priemer mlecích kameňov: Ø 75 mm hardened steel (ploché kamene)


RPM: 800 Rpm


Zásobník kávy: ± 2 kg


Vyťaženosť: 2 - 3 kg/ deň


Hmotnosť: 14,1 kg (balenie 15.6 kg)


Rýchlosť: 8g / 3,2 sekundy


Ventilátor: cooling fan


Multifunkčný display: jednoduché nastavovanie


 Elektronicky kontrolovaný timer 


Počítadlo porcií


Milimetrové nastavovanie hrúbky mletia: Stepless adjustment = micrometrical (nastavenie hrúbky mletia pomocou osky otáčania aj o 1/10 milimetra)


Výška: 575 mm


Šírka: 195 mm


Hĺbka: 370 mm


Farba: black (čierna)


Materiál: plast, nerez, kov


Spustenie mletia: shot activation switch - priložením páky (portafiltru) aktivujete okamžite mletie do páky. Odpadá tu jeden krok ako pri Caimano modele


Certifikáty: CE, CB REPORT, KTC, ETL 


ANFIM SCODY II - opis produktu

ANFIM SCODY II - manuál

ANFIM - reklamačný formulár 

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.


Mario Monfrini, prevzal vedenie Anfin v roku 1990 , keď sa rozhodol zúročiť  svoje dlhoročné skúsenosti v odvetví kávy . Pod jeho odborným vedením, sa mlynčeky, ktoré boli pôvodne vyrábané len pretaliansky trh , rozšírili do celého sveta a získali si uznanie najväčších profesionálov. Z Anfim sa stal moderný rodinný podnik , ktorý teraz produkuje viac ako 10.000 mlynčekov ročne pre komerčné využitie. Anfim rýchlo rastie  a má v úmysle zdieľať svoje know-how s odborníkmi. Ploché mlecie kamene sa používajú hlavne pre espresso mletie a zabezpečia konzistentnú kvalitu mletia.


Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia