Kategórie
 
 
 
 
 

Anfim SP II Special Performance black 75mm

S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu
Kód produktu:SPII220B
Výrobca:ANFIM
Vaša cena: 1.999,00 € bez DPH
2.398,80 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl. 

Pýši sa najkonzistnejším mletím a najjednoduchším čistením.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.

Priložením páky (portafilter) k spínaču sa spustí mletie. Kedykoľvek mletie môžete prerušiť (napríklad pre zarovnanie kávy v páke) a následne priložiť páku opäť a bude domletá porcia kávy, akú máte nastavenú. Vďaka elektronickému nasteveniu dávok 1 - 2 porcie a nekonečnému mletiu (funkcia barista), sa stal veľmi obľúbený medzi baristami, je vhodný do všetkých kaviarní s vysokým denným predajom. Excelentný, elegantný s primeranou hlučnosťou a čistotou práce

Anfim je partnerom a sponzor World Barista Championship 2018- 2020 Majstovstvá sveta v baristike.
 

SP II Special Performance, je stavaný pre veľkoobjemové kaviarne, vykazuje kvalitu a účinnosť - porciu po porcii, pre dokonale čistú chuť. Prispôsobené mlecie kamene Titan (titanium coated) s minimálnym stupňom opotrebenia, ktoré sú spárované s duálnym systémom ventilátorov, čo znižuje emisie tepla a hluku. Plynulé nastavenie mletia a užívateľsky príjemný softvér s precíznym časovačom, nastaviteľný v krokoch po 1/10 sekundy zabezpečuje konzistentné a presné dávkovanie potrebné pre konštantný čas luhovania a dokonalú chuť kávy v šálke. Spínač automatického štartu Start / Stop pre portafilter uľahčuje a urýchľuje používanie. Špeciálny výkon SP II je ideálnym riešením v rušnom prostredí.

Popis produktu


Napätie: 220-240/50/1


Power: 720W


Priemer mlecích kameňov: Ø 75 SP


RPM: 650


Zásobník kávy: ±  1,7 kg


Vyťaženosť:  5-6 kg/ deň


Hmotnosť: 


Rýchlosť: 2,2 sekundy/ single shot (jedna dávka kávy)


Multifunkčný display: ano


 Elektronicky kontrolovaný timer 


Počítadlo porcií


Nastavovanie hrúbky mletia: mikrometrické


Výška: 620 mm


Šírka: 220 mm


Hĺbka: 370 mm


Farba: black (čierna)


Materiál: plast, nerez, kov


Manual push button: spustenie mletia zatlačením tlačidla


Certifikáty: CE, CB REPORT, KTC, ETL 


Váha: 20 kg / balenie 21.5 kg


 

ANFIM SP II - opis produktu

ANFIM SP II - manuál

ANFIM - reklamačný formulár S viac než 50 rokov skúseností, naša firma vyrába iba a výhradne exkluzívne mlynčeky na kávu, plánované a postavené pre profesionálne použitie. Naše mlynčeky sú vysoko kvalitné, stabilné a jednoduché na údržbu a podporu.  Vďaka mlynčekom Anfim získate ideálne podmienky na mletie kávy v tej najvyššej kvalite.


Mario Monfrini, prevzal vedenie Anfin v roku 1990 , keď sa rozhodol zúročiť  svoje dlhoročné skúsenosti v odvetví kávy . Pod jeho odborným vedením, sa mlynčeky, ktoré boli pôvodne vyrábané len pretaliansky trh , rozšírili do celého sveta a získali si uznanie najväčších profesionálov. Z Anfim sa stal moderný rodinný podnik , ktorý teraz produkuje viac ako 10.000 mlynčekov ročne pre komerčné využitie. Anfim rýchlo rastie  a má v úmysle zdieľať svoje know-how s odborníkmi. Ploché mlecie kamene sa používajú hlavne pre espresso mletie a zabezpečia konzistentnú kvalitu mletia.


Anfim sa stal členom švajčiarskeho Hemro Group v roku 2012, kde patria najprestížnejšie svetové značky Mahlkönig a Ditting  a je svetovým lídrom vo výrobe mlynčekov . V Hemro Group sa Anfim aj naďalej riadi svojou vášňou pre funkčný dizajn a  talianskou espresso kultúrou, čo je vlastne životný štýl.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia