Kategórie
 
 
 
 
 

ECM C manuale 54mm

Povestná nemecká kvalita a precíznosť v spojení s overenou talianskou tradíciou. Veľa rokov firma ECM venovala prieskumu a inováciám. Inšpiráciu hľadajú v nostalgických 60- tych rokoch. 
Kód produktu:89050
Výrobca:ECM
Vaša cena: 383,33 € bez DPH
460,00 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Vlastné výskumy a návrhy od zákazníkov sú ďalším základom pre pokrok. Pre výber komponentov kladú najvyšší dôraz a pokiaľ je to možné, vyhýbajú sa použitiu plastov. Modely ECM nie sú masovo vyrábané kávovary, sú vyrábané hlavne kladením dôrazu na ozajstnú kvalitu. Jeden z najsilnejších mlynčekov na trhu pre stredné kaviarne. 

Mlynček s priemerom kameňov 54 mm je vďaka červenému číselníku vhodný do série s Ecm mechanika Slim, ale samozrejme sa môže používať aj s inými kávovarmi. Odnímateľná vrchná časť výsypky kávy (zobáčik) je jednoducho odnímateľný pre dokodnalé čistenie.

 

Funkcie:


Display: nie


Počítadlo porcií: nie


Nastavenie porcie (1 káva, 2 kávy): nie


Funkcia nekonečného mletia - barista button


Násypka: 250g


Titanové kamene 54 mm 


Životnosť kameňov: 600 kg


Spínanie priložením páky do držiaka (jednodotykové spustenie aj prerušenie mletia) 


Váha:  5.1 kg 


Pripojenie: 230V 


Príkon: 235 W 


Materiál: plast, nerez, kov, hliník


Rozmery: šírka 150 x hĺbka 300 x výška 390 mm


Farba: chróm


MANUFACTURA ECM - spoločnosť


Sme nadšený tím s dynamickým a kávovým nadšením s dlhoročnými skúsenosťami vo vášnivej ručnej konštrukcii špičkových kávovarov. Wolfgang Hauck, zakladateľ spoločnosti a vedúci spoločnosti ECM Manufacture GmbH, pôsobí viac ako 25 rokov v podnikaní a mal veľký vplyv na inštitúciu talianskej kultúry espressa v Nemecku.

Pred uvedením svojich vlastných výrobkov na trh bol Hauck už veľa rokov exkluzívnym dovozcom talianskych strojov na výrobu espressa, ako napríklad Gaggia, Cimbali, Pavoni, Quick a Vibiemme. Pred pár rokmi sa Hauck pripojil k riadeniu firmy svojho syna Michaela Haucka, aby vytvorili dnešný koncept kávovarov pod značkou ECM. Táto značka prináša kvalitné a diyajnové kávovary s osobným prístupom k svojim odberateľom.

VIDEO

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia