Kategórie
 
 
 
 
 

Comandante C40 MK3 nitro blade american cherry

Jednou a významnou črtou Comandante mlynčekov, je tím vývojárov, ktorý stojí za ním. Profesionálni odborníci prispeli k vytvoreniu mlynčeka na kávu pre profesionálov. Môžete očakávať nič viac, nič menej než 100% kvalitu. Vyrobený v Nemecku.
Kód produktu:COMNBCHERR
Výrobca:COMANDANTE
Vaša cena: 190,00 € bez DPH
228,00 € s DPH

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Existuje veľa priemerných ručných mlynčekov na trhu. Ale kto chce mať "priemerný"? Comandante je jedinečný, pokiaľ ide o jeho pevnú konštrukciu tela, jeho presné mletie a pevnosť. Skúste to a už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť k "priemernému". Prinášame Vám druhú verziu mlynčekov, ktoré sa radia medzi najkvalitnejšie ručné mlynčeky na trhu. 

 

 

ÚŽASNÁ PRESNOSŤ

 

Vylepšili sme geometriu a štruktúru mlecích kameňov Nitro Blade, aby sme získali výkon, ktorý sme hľadali, a distribúciu častíc, ktorá najlepšie pracuje s prípravou namletej kávy. Výroba Nitro Blade je seriózna inžinierska úloha, ktorá si vyžaduje špeciálne nástroje a stroje, vynikajúce remeselné spracovanie a množstvo skúseností. Dusíkovú martenzitickú oceľ je veľmi ťažké pracovať. Po dokončení je však tvrdá, vysoko odolná proti opotrebovaniu a má vysoký stupeň zahrievania To je to, čo chceme.

 

 

 

 

 

ČISTÝ DIZAJN

 

Vyrobené pre milovníkov a znalcov kávy. C40 je robustný vysoko výkonný ručný mlynček na kávu s pokrokovým dizajnom. Dizajn zmiešaný s vysokým výkonom.

 

 

 

 

 MLETIE

Presné a konzistentné mletie a hlavne veľmi jemné prestavenie hrúbky mletia. Konzistentnosť je naozaj vysoká. Nastavenie hrúbky mletia má vysoký rozsah od najjemnešieho (arabská káva) až napríklad po French press

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis:

 


Mlecie kamene: Kvalitné kamene. Každý je vyrobený z jedného kusu ocele. Hrany sú ostré a veľmi tvrdé, čo zabezpečuje podstatne dlhšiu životnosť voči opotrebeniu


Centrálna oska: Je podporená dvoma ložiskami, pre lešie rozloženie pôsobiacej sily pri mletí


Držadlo: Tvar presne padne do vašich prstov. Držadlo ako aj telo je vyrobené z dubového dreva


Plastové časti: Všetky sú vyrobené z BPA free plastu


Balenie: Dodáva sa s 2 nádobami. Jedna je číra a druhá tmavá


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia