Kategórie
 
 
 
 
 

Zelená káva Tanzania Arusha AA washed 1 KG

New
Vypredané
Zelená zrnková káva.
Kód produktu:ZKTAAwashed
Výrobca:9 GRAMS COFFEE
Vaša cena: 14,00 € bez DPH
16,80 € s DPH

Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Balenie: 1kg zrnková káva Vypredané 16,80 €
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Tanzania AA Washed

Tanzánia vyrába medzi 30 - 40 000 metrických ton kávy ročne (70% Arabica, 30% Robusta). Tri hlavné regióny pestujúce Arabicu sú na severe / Kilimanjaro, Mbeya a Matengo Highlands (Mbinga). Viac ako 90% kávy Tanzánie vyrába 400 000 drobných poľnohospodárov. Väčšie panstvá sa nachádzajú v oblastiach Arusha, Kilimanjaro a Mbeya. Obdobie zberu v Tanzánii zvyčajne trvá od júla do decembra, v prípade Mbeya o niečo skôr. Zelená káva sa predáva prostredníctvom aukcie Moshi alebo priamo kupujúcim. Káva sa dodáva kupujúcim z hlavných prístavov Dar es Salaam a Tanga.

Podobne ako Rwanda aj Tanzánia získala uznanie pre svoje špeciálne kávy. Vďaka stále lepšej infraštruktúre, prístupu k "washing strations" a organizácii poľnohospodárov sa v Tanzánii v súčasnosti neustále vyrábajú vysoko kvalitné kávy špeciálnej kvality.
 

 

 


Vhodná prípravu:

 

  ***    *****    ****   ***     *****

 


O všetkých našich kávach, ktoré ponúkame, vieme pôvod, farmu, spôsob spracovania, prístup k životnému prostrediu. V našej ponuke sa snažíme ponúknuť kávy vždy s rozdielnym chuťovým profilom, aby ste mohli ochutnať a spozorovať diametrálne rozdielne chuťové profily. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia